Для корпоративних клієнтів

Відмінне обслуговування

Наші менеджери завжди готові оперативно, кваліфіковано, а головне ефективно вирішити поставлену задачу. Ми цінуємо Ваш час і розуміємо наскільки важливо якісне обслуговування.

Гнучка система знижок від 5% до 35%

Для гуртових покупців завжди діє програма лояльності, і кожна знижка розраховується індивідуально. Таким чином, роблячи у нас регулярні замовлення, Ви можете отримати істотне зниження ціни, навіть при не великому тиражі.

Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Навіть при невеликому замовленні Ви можете розраховувати на нашу лояльність і заощадити кошти на доставці кур'єром по Києву або за послуги Нової пошти.

 

Послуги дизайнера

Наш дизайнер має досвід роботи більше 15 років, володіє всіма можливими графічними редакторами і допоможе створити неповторний макет саме для Вас.

Зручна оплата

Ми працюємо з готівковим розрахунком, популярними платіжними системами (LiqPay), а також Ви можете перевести оплату на розрахунковий рахунок ФОП (не є платником ПДВ).

Переваги роботи з нами

Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте швидкі терміни виготовлення, відмінну якість друку, а найголовніше частинку наших позитивних емоцій в кожному виробі!

  Для розрахунку вартості замовлення Ви можете:

  • Зателефонувати нам за номером 38 063 606 4049
  • Написати на пошту [email protected]
  • Заповнити форму на сайті

  Розрахувати вартість

  ЯКІСТЬ ДРУКУ
  Сублімаційний друк

  Друк сублімації - спосіб фарбування світлих синтетичних матеріалів, керамічних, металевих і пластикових виробів. Відмінною рисою є сублімація фарби в виріб при температурі від 180-200 0 С, завдяки чому друк виходить яскравий і стійкий до зовнішніх впливів.

  Термотрансферний друк

  Термотрансферний друк - нанесення зображення на поверхню з проміжного носія (паперу або плівки), що витримує короткочасний вплив температури. Застосовується термотрансфер досить широко, але найбільш популярний при брендування продукції.

  Цифровий друк DTG

  Цифровий друк - це назва процесу, в якому електронні файли роздруковуються за допомогою пристроїв має прямі методи нанесення фарби. Така друк прекрасно підходить для створення барвистих принтів і широко використовується в рекламно-сувенірної друку, а також для індивідуального друку.

  Угору
  Корзина
  There are no products in the cart!
  Продолжить покупки
  0